Aktualności:

24.03.2021
23.03.2021
26.02.2021
10.02.2021

W dniu 03.02.2021 odwiedziliśmy firmę ARRA, w celu przeprowadzenia szkolenia z zakresu obsługi nowo zakupionych agregatów serii Advancer. W szkoleniu wzięli udział manager ds. floty oraz pracownicy techniczni firmy ARRA. Szkolenie miało na celu przekazanie wszystkich informacji na temat atutów oraz możliwości, jakie daje nam nowy agregat THERMO KING A-400.

Podczas spotkania podkreślono główne zalety nowego agregatu:

 • w pełni regulowany wydmuch powietrza niezależny od obrotów silnika,
 • zdalne zarządzanie agregatem poprzez system telematyczny TracKing,
 • najniższe zużycie paliwa,
 • bardzo cicha praca agregatu - zarówno podczas pracy na silniku diesla jak również na silniku elektrycznym.
18.12.2020
18.12.2020
15.12.2020

Wyizolowania przestrzeni ładunkowej samochodów typu furgon.

Jako dealer marki THERMO KING oraz FRIGOBLOCK zawsze stawiamy na najwyższą jakość produktów oraz świadczonych przez nas usług. Prezentujemy film, w którym mogą Państwo zobaczyć wyizolowanie przestrzeni ładunkowej w naszym wykonaniu.

Co wyróżnia nasze wyizolowanie?

 • Duża wytrzymałość mechaniczna.
 • Jakość, precyzja i dokładność wykonania.
 • Termoizolacja przestrzeni ładunkowej do 0°.
 • Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny.
 • Gwarancja na okres 24 miesięcy.

Jakie zalety ma nasze wyizolowanie?

 • Niska masa całkowitego wyizolowania przestrzeni ładunkowej.
 • Szeroki zakres doposażenia wyizolowania.
 • Dostępny montaż dla większości modeli pojazdów.
 • Wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków chemicznych.
 • Gładka powierzchnia poszycia laminatu, łatwo zmywalna.

Cechy charakterystyczne wyizolowania:

Wyizolowanie wykonane jest z poszczególnych elementów składowych, montowane bezinwazyjnie poprzez klejenie poszczególnych części w przestrzeni ładunkowej pojazdu typu furgon.

 • Podłoga izolowana z antypoślizgiem, wzmacniana i laminowana. Dodatkowo uczelniana masą typu Marothaan w kolorze szarym.
 • Ściany wewnętrzne, sufit, oraz drzwi są izolowane z poszyciem zewnętrznym z laminatu. Wewnątrz nałożony jest żelkot w kolorze białym, jego powierzchnia jest gładka, z lekkim połyskiem.
 • Wykończenie podłogi przy drzwiach tylnych i drzwiach bocznych kątownikiem ze stali nierdzewnej.
 • Wzmocnione nadkola.
 • Odbojniki aluminiowe.
 • Oświetlenie wewnętrzne – w standardzie adaptacja oświetlenia fabrycznego.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

06.11.2020

Pierwsza naczepa z nowym agregatem ADVANCER już u Naszego klienta!

ADVANCER – nowość na rynku naczepowych agregatów chłodniczych marki THERMO KING zyskuje coraz większe zainteresowanie wśród naszych klientów. Pierwszy agregat został zamontowany i odebrany z siedziby naszej firmy w Katowicach na początku listopada.

Specjalnie na tą okazję wyjątkowo oznakowaliśmy naczepę, której wyglądajcie na naszych drogach. Jeśli ją zobaczycie to znaczy, że pracuje tam ADVANCER A-500!

ADVANCER A-500 to flagowy model tej serii i najmocniejszy ze wszystkich dostępnych na rynku agregatów przeznaczonych do naczep chłodniczych.

Odbiór agregatu ADVANCER A-500 – zobaczcie kilka kadrów…

02.11.2020

Miło nam jest Państwa poinformować, że bierzemy udział w XXIII Międzynarodowych Targach Biznes Żywność Medycyna Auto Flota 2020.

W związku z sytuacją epidemiologiczną tegoroczne targi odbywające się w dniach 02-15.11.2020, przyjmując zupełnie nowy wymiar. Formuła targów zmieniła się od dotychczasowej tym, że całe wydarzenie jest w wersji online.

Zapraszamy na stronę targów: https://targispecjal.pl/oferta-targowa/, gdzie znajdziecie Państwo między innymi informacje o naszej firmie oraz szereg ofert specjalnych.

Więcej informacji na temat programu targów znajdziecie Państwo pod adresem: https://targispecjal.pl/

14.10.2020

Od 20-stu lat jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów!

Niezmiernie miło nam jest poinformować, że firma THERMO SYSTEMS 20 lat temu rozpoczęła swoją działalność na rynku. Od początku, naszym podstawowym założeniem jest pozostawanie do dyspozycji każdego, kto jest zainteresowany gotowym rozwiązaniem sposobu transportu artykułów szybko psujących się, wzbogaceniem swojej wiedzy o zagadnienia związane z zakupem nowego pojazdu chłodniczego, bądź potrzebuje pomocy związanej z naprawą, czy obsługą posiadanego już urządzenia chłodniczego firmy THERMO KING oraz innych producentów.

Trochę historii...

W lutym 2001 roku, jako pierwsza została otwarta Stacja Serwisowa w Katowicach, gdzie uruchomione zostały się dwa stanowiska serwisowe. W późniejszych latach obiekt ten był sukcesywnie rozbudowywany i od kwietnia 2009 roku funkcjonuje w aktualnej odsłonie. Stacja Serwisowa we Wrocławiu została otwarta w październiku 2002 roku w wydzierżawionym obiekcie. W międzyczasie zmieniana była jej lokalizacja. Po ponad dziesięciu latach funkcjonowania, stacja została przeniesiona do własnego, nowo wybudowanego obiektu, który został oficjalnie otwarty w lipcu 2013 roku. Jako ostatnia, została uruchomiona Stacja Serwisowa w Rzeszowie (luty 2006). Dzisiaj możemy poinformować, że już niedługo będziemy mogli zaprosić naszych klientów z Podkarpacia do również własnego, nowego obiektu, który będzie wyposażony w pełnowymiarowe stanowiska serwisowe i odpowiednie zaplecze socjalno-biurowe.

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzaliście nas przez 20 lat, jednocześnie życząc wszystkim równie owocnej współpracy w następnych latach.

01.10.2020

EVENT ADVANCER – THERMO SYSTEMS prezentuje nowy kamień milowy w dziedzinie agregatów chłodniczych!

W połowie września rozpoczęliśmy aktywną promocję nowego agregatu naczepowego ADVANCER. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną seria spotkań z klientami została podzielona na 3 lokalizacje: Wrocław, Rzeszów oraz Katowice. Pierwsze wizyty gości odbyły się w Stacji Serwisowej Wrocław, gdzie na placu manewrowym przybyłych klientów witała nowa, obrandowana naczepa z agregatem ADVANCER A-500.

Spotkania rozpoczynała krótka prelekcja, w trakcie której nasi specjaliści prezentowali ogólne walory nowych modeli agregatu ADVANCER. Często ten punkt programu stawał się idealnym punktem wyjściowym do dalszej dyskusji, którą przenosiliśmy na plac manewrowy. Tam nasi goście mogli przyjrzeć się pracy nowego agregatu od strony praktycznej.

Po tygodniu przenieśliśmy się na Podkarpacie, gdzie w Rzeszowie również gościliśmy dużą liczbę zainteresowanych klientów. Pogoda nam dopisała, a każda z osób opuszczała nasze spotkania bogatsza o wiedzę na temat ADVANCERA.

Aktualnie jesteśmy na półmetku eventu w Stacji Serwisowej Katowice, gdzie pomimo gorszej aury zainteresowanych gości nie brakuje. Jesteśmy przekonani, że nowa seria agregatów ADVANCER bardzo szybko zagości wśród marek agregatów chłodniczych i pozostanie z nami na dłużej.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

http://thermosystems.pl/agregaty-chlodnicze/trailer/16.09.2020

E-200 – całkowicie elektryczne rozwiązanie w dziedzinie chłodzenia samochodów dostawczych.

Agregaty E-200 zostały zaprojektowane z myślą o zapotrzebowaniu rynku na produkt całkowicie ekologiczny, spełniający wszystkie normy spalin i hałasu, bardziej ekonomiczny w stosunku do tradycyjnych rozwiązań.

Model E-200 dedykowany jest zarówno do samochodów dostawczych napędzanych silnikiem spalinowym jak i samochodów elektrycznych. Charakteryzuje się brakiem zestawu montażowego, brakiem sprężarki przy silniku. Posiada inteligentny moduł ładowania, sprężarkę hermetyczną, bezpośrednią komunikację ze sterownikiem, dodatkowy akumulator THERMO KING.

Zaletą tego agregatu jest fakt, że może on pracować niezależnie od tego czy silnik samochodu jest włączony czy nie. Podczas pracy silnika spalinowego, E-200 zasilane jest od alternatora samochodu. Gdy silnik jest wyłączony, agregat zasilany jest dodatkowym akumulatorem THERMO KING. Podczas nocnego postoju można agregat podłączyć do napięcia 230V.

Katalog Produktu:

e200

15.09.2020

Podstawowym celem współpracy marki THERMO KING oraz MAN jest wprowadzenie na rynek chłodnictwa transportowego pojazdu w pełni elektrycznego.

Na początku września w Nowej Wsi Wrocławskiej odbyło się cykliczne spotkanie organizowane przez MAN TRUCK&BUS. Z tej okazji po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano w pełni elektryczne połączenie: samochód MAN e-TGE wyposażony w agregat THERMO KING E-200.

W trakcie spotkania klienci wzięli udział w prezentacjach multimedialnych oraz jazdach testowych prezentowanych pojazdów.

Więcej informacji na temat nowego agregatu E-200 znajdą Państwo w zakładce:

http://thermosystems.pl/agregaty-chlodnicze/vp-truck/28.08.2020


30.07.2020

W Polskę wyruszył najnowszy model samochodu ciężarowego Volvo FM o ładowności 19 euro palet na zabudowie chłodniczej wraz ze sprawdzonym i niezawodnym w swej klasie agregatem chłodniczym THERMO KING T 1000R 50 z podwójnym zasilaniem.06.07.2020


19.06.2020


Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie:

https://www.tkadvancer.com/

18.06.2020


06.04.2020

Godziny pracy Stacji Serwisowych12.02.2020

W celu podniesienia naszych kwalifikacji firma Ebersprächer przeprowadziła szkolenie z obsługi i montażu ogrzewań postojowych. Szkolenie zostało przeprowadzone dla pracowników Stacji Serwisowej w Katowicach, Rzeszowie oraz Wrocławiu.17.12.2019

Godziny pracy Stacji Serwisowych14.06.2019

Nowe promocyjne ceny Paneli Solarnych ThermoLite!08.04.2019

Informujemy, że w dniach 04-05.04.2019 odbyła się ogólnopolska konferencja handlowa dealerów THERMO KING, w której nasza firma brała udział. Na konferencji poruszono tematy nowości oraz przepisów prawnych mających zastosowanie w transporcie chłodniczym. Miło jest również nam poinformować, że nasz przedstawiciel handlowy LESZEK WIKTOR zdobył pierwsze miejsce w konkursie wiedzy.21.01.2019

Informujemy, że kolejne agregaty chłodnicze firmy THERMO KING zostały zamontowane na pojazdach firmy DOBROWOLSCY. Cieszymy się, że współpraca pomiędzy naszymi firmami układa się tak pozytywnie, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.17.12.201811.12.2018

Kierując się starym powiedzeniem że „…najtrudniejszy pierwszy krok…” z przyjemnością informujemy, że w 2018 roku wsparliśmy drużynę piłkarską GKS Mirków w jej debiutanckim sezonie na szczeblu IV-to ligowych rozgrywek prowadzonych przez Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Możemy również zdradzić że przed nami w roku 2019 wspólne projekty, które zamierzamy połączyć z proekologicznymi kampaniami społecznymi prowadzonymi przy okazji sportowych zmagań.Poniżej kilka zdjęć ze zmagań na IV-to ligowych stadionach:27.09.2018

Podczas targów IAA W Hanowerze na stoisku THERMO KING i FRIGOBLOCK został zaprezentowany świat nazwany THERMO-TOPIA. Jest to świat, który jest w pełni przyjazny zarówno dla jego mieszkańców jaki i dla środowiska naturalnego. W związku z tą ideą zostały zaprezentowane nowości w dziedzinie transportu chłodniczego, które przybliżają wizję do tego aby stała się rzeczywistością.

THERMO KING na Targach IAA 2018 w Hanowerze pokazał kilka nowości. W agregatach do samochodów dostawczych oraz agregatach do ciężarówek jak i do naczep.

Agregat elektryczny do samochodów dostawczych E 200, który może być zasilany od pojazdu lub też z niezależnego źródła prądu. E 200 pokazany na targach cieszył się dużym zainteresowaniem i pokazał że marka THERMO KING wpisuje się w nurt wyznaczany przez liderów odnośnie kompletnej elektryfikacji transportu chłodniczego do pojazdów dostawczych.

W kategorii agregatów do pojazdów ciężarowych THERMO KING pokazał agregat T 560 R. Jest to nowy agregat w gamie serii T, który posiada nowe ulepszone podzespoły. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom THERMO KING jest liderem i wyznacza trendy.

Agregat SLXi Hybrid to agregat naczepowy, który może działać zarówno jak zwykły agregat zasilany od silnika Diesla, jak również może być zasilany od silnika pojazdu. Zielony agregat zwracał uwagę licznych odwiedzających targii.

Zapraszamy do odwiedzenia poniższych stron które przybliżą Państwu naszą wizję:

https://www.thermotopia.com/#welcome

https://www.youtube.com/watch?v=s-it4bhYTGk31.08.2018
I Targi rozwiązań transportowych 4Poland

czytaj więcej...14.05.2018
Rejestratory TouchPrint - teraz w nowej niższej cenie!!!

czytaj więcej...

fgazy

26.04.2018

F-Gazy

Zmiany przepisów dotyczące użytkowników agregatów chłodniczych.

czytaj więcej...
fgazy


09.05.2017

Mamy przyjemność poinformować, że agregaty THERMO KING zostały docenione przez jedną z największych w Polsce firm transportowo-logistycznych – HK LOGISTIC. Początkowo firma została powołana do obsługi Zakładów Mięsnych Henryk Kania.

Tym bardziej jest nam miło, że do tej decyzji przyczynił się niezawodny serwis stacji THERMO SYSTEMS.

„Agregaty chłodnicze to niemal wyłącznie THERMO KING (…). Tu zdecydowały przede wszystkim dobre relacje z serwisem TK, który w ramach kontraktu obsługowego przejął wszelkie obowiązki utrzymania urządzeń w sprawności i staje na wysokości zadania, 24 h na dobę, 365 dni w roku i niezależnie od miejsca wezwania pomocy.” – argumentuje swój wybór Pan Łukasz Kowalik – kierownik transportu HK Logistic.

Artykuł jest dostępny w aktualnym numerze czasopisma ”TRANSPORT. TECHNKA MOTORYZACYJNA”.

SLXi

Zapraszamy do lektury!16.01.2017

Nowa seria agregatów SLXi już w sprzedaży!

Platforma agregatów naczepowych SLXi w zastosowaniach jedno- lub wielokomorowych wyznacza nowy standard w dziedzinie kontroli temperatury, rozwiązań telematycznych i ochrony środowiska, oferując niezrównaną niezawodność, sprawność i wydajność.

Główne cechy odróżniające agregaty SLXi od modeli poprzednich:
 • Niższe zużycie paliwa od 10 do 20% w rzeczywistych warunkach pracy
 • Bluetooth, TracKing w standardzie. Zarządzanie i dostęp do danych agregatów za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfony lub inne urządzenia z funkcją Bluetooth
 • Najwyższa dokładność regulacji temperatury w odstępach co 0,1°C.
 • Mniejsze oddziaływanie na środowisko niższe zużycie paliwa, niższa emisja CO2 i NOx oraz zastosowanie czynnika chłodniczego R-452A o niższym potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP)
 • Niższy poziom hałasu
  • Standardowa praca (67-70 dBA) we wszystkich modelach SLXi
  • Opcja Whisper (63-66 dBA) dla modeli SLXi 200, 300, 400 i Spectrum
  • Zgodny z wymogami PIEK agregat SLXi Whisper Pro (60-66 dBA) dla modeli SLXi 300 i SLXi Spectrum
SLXi


9.11.2016

Firma THERMO KING przedstawia nowy agregat UT Spectrum

UT Spectrum to agregat chłodniczy z własnym napędem, do zastosowań wielokomorowych, do montażu podpodwoziowego w samochodach ciężarowych i na przyczepach.

Agregat UT Spectrum zapewnia całkowitą ochronę zarówno świeżych, jak i mrożonych produktów, w dwóch lub trzech komorach chłodniczych, spełniając jednocześnie wymagania w zakresie poziomu hałasu, z którymi muszą się liczyć firmy dystrybucyjne. Wielostrefowa konfiguracja zapewnia dużą elastyczność w zakresie potrzeb operacyjnych, minimalizując jednocześnie koszt i optymalizując procesy logistyczne produktów wrażliwych na temperaturę.

Funkcje i korzyści:
 • Niższe koszty eksploatacji i konserwacji - innowacyjny mikrokanałowy skraplacz pomaga obniżyć zużycie paliwa nawet o ponad 10% w porównaniu z konwencjonalnie stosowanymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o wężownice skraplaczy
 • Niższy poziom emisji spalin - agregaty wyposażone są w najwyższej klasy silniki GreenTech™ produkcji THERMO KING. Silniki te wyróżnia znaczna redukcja emisji spalin i innych zanieczyszczeń
 • Agregaty UT Spectrum oferowane są standardowo z czynnikiem chłodniczym R-452A, który maksymalnie ogranicza wpływ na środowisko
 • Funkcja szybkiego schładzania i odzyskiwania zadanej temperatury zapewnia utrzymanie jakości towaru w czasie otwierania drzwi komór chłodniczych, jak i po ich zamknięciu.
 • Niższy poziom hałasu - konstrukcja agregatu zapewnia nie tyko skuteczne tłumienie, ale również ograniczenie powstawania hałasu u źródła
 UT Spectrum


1.10.2016

Firma THERMO KING zaprasza wszystkich stałych, jak i nowych Klientów do skorzystania ze specjalnej oferty na agregaty serii SLXe.

Szczegóły u naszych reprezentantów handlowych.

przyszlosc


22.09.2016

W dniach 22-29.09.2016 zostanie zaprezentowany po raz pierwszy nowy agregat naczepowy SLXi firmy THERMO KING do zastosowań jedno- lub wielokomorowych.

Szczegóły już wkrótce!

przyszlosc


08.09.2016

Na konferencji serwisowej firma THERMO KING uhonorowała Dyrektora Technicznego Pana Wojciecha Kameckiego nagrodą przyznawaną corocznie dla najlepszego pracownika regionu obejmującego Europę, Bliski Wschód i Afrykę Północną za szczególny wkład w zakresie działalności serwisowej oraz współpracę z firmą THERMO KING.

Ta prestiżowa nagroda potwierdza szczególny wkład w rozwój i obecność marki THERMO KING na rynku polskim - jest nam szczególnie milo, że przyznano ją pracownikowi naszej firmy.

nagroda Wojciech Kamecki


09.06.2016

Mamy przyjemność poinformować, że firma THERMO SYSTEMS SP. z O.O. została wyróżniona wśród dealerów THERMO KING w skali międzynarodowej pod względem wyróżniającej się infrastruktury naszych stacji serwisowych.

Zwrócono uwagę na wysoki standard poczekalni dla Klientów. Podkreślono czystą, jasną oraz klimatyzowaną przestrzeń pomieszczenia, w którym znajduje się wiele udogodnień skierowanych do naszych Klientów, dostępność pism branżowych, jak również wystawa akcesoriów. Do dyspozycji pozostaje m.in. pokój, w którym Kierowcy mogą odpocząć po długiej trasie.

Ciekawym rozwiązaniem są także duże okna z widokiem na warsztat, które umożliwiają obserwację prac wykonywanych przez naszych techników.

katowice

wroclaw

Kolejnym aspektem, który został zauważony, jest okazały plac parkingowy znajdujący się przed stacją, której wygląd nawiązuje do szczegółowych wytycznych narzuconych przez THERMO KING. Widoczność tej marki z głównej drogi zdecydowanie ułatwia dojazd do naszych Stacji Serwisowych.

wroclaw

Serdecznie zapraszamy!03.06.2016

Nowe przepisy dotyczące transportu farmaceutycznego już obowiązują.

W związku z wejściem w życie regulacji prawnych dotyczących Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, odnoszącej się do towarów farmaceutycznych, THERMO KING wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów będących częścią łańcucha dostaw.

Firma THERMO SYSTEMS oferuje szereg usług wspierających gałąź transportu farmaceutycznego. Paleta naszej oferty powiększyła się o takie pozycje jak:

 • Certyfikat THERMO KING Pharma Solutions - jest to specjalny certyfikat dla pojazdu, potwierdzający, że dana kompletacja nadwozia oraz agregatu spełnia najwyższe standardy i może służyć do transportu farmaceutycznego. Po uzyskaniu certyfikatu Klient otrzymuje komplet dokumentów oraz skrócony raport mapowania rozkładu temperatur w nadwoziu wraz z certyfikatem,
 • Mapowanie temperatur w nadwoziu - oferujemy wykonanie specjalistycznego mapowania rozkładu temperatur w nadwoziach służących do transportu farmaceutycznego. Czynności te wykonujemy w ośrodkach badawczych w kraju i za granicą,
 • Szkolenie z zakresu Dobrej Praktyki Dystrybucji,
 • Doradztwo w zakresie doboru pojazdu do transportu farmaceutycznego.

Certyfikat THERMO KING Pharma Solutions10.03.2016

Kolejnym krokiem zacieśniającym współpracę obu marek na rynku transportu chłodniczego było zorganizowanie konferencji w siedzibie firmy THERMO SYSTEMS SP. z O.O.

Spotkanie odbyło się 25 lutego 2016r. w Katowicach. Wzięli w nim udział zarówno przedstawiciele firmy THERMO KING, FRIGOBLOCK oraz dealerzy THERMO KING w Polsce.

Celem konferencji było wypracowanie strategii działania w zakresie przygotowania sieci dealerskiej THERMO KING w Polsce do świadczenia usług serwisowych agregatów FRIGOBLOCK. Uczestnicy zapoznali się z wymaganiami jakie należy spełnić, żeby świadczyć usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Omówiono również zasady współpracy w zakresie sprzedaży części zamiennych, szkoleń technicznych i dalszych kroków mających na celu integrację obu marek.

frigoblock konferencja


24.02.2016

Informujemy, że kolejne agregaty chłodnicze firmy THERMO KING zostały zamontowane na pojazdach firmy TESCO. Cieszymy się, że współpraca pomiędzy naszymi firmami układa się tak pozytywnie, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Kontynuując ogólnopolską współpracę pomiędzy naszymi firmami, zostały przeprowadzone szkolenia dla Leaderów oraz kierowników Dot-com w zakresie dobrych praktyk w transporcie chłodniczym oraz sposobu użytkowania agregatów chłodniczych firmy Thermo King.

tesco1
tesco1
tesco1

Szkolenia odbyły się w miastach:

 • 2016-02-09 - Łódź Bałuty
 • 2016-02-09 - Kraków Wielicka
 • 2016-02-09 - Gliwice
 • 2016-02-10 - Warszawa Mory
 • 2016-02-10 - Bydgoszcz
 • 2016-02-11 - Wrocław Bielany


23.02.2016

Do rodziny THERMO KING - światowego lidera w rozwiązaniach w transporcie chłodniczym dołączyła firma FRIGOBLOCK. Obie marki należą do wspólnego koncernu Ingersoll Rand.

W ramach zacieśnienia współpracy pomiędzy producentami, w Stacji Serwisowej w Katowicach został zamontowany pierwszy agregat FRIGOBLOCK dla firmy HAVI LOGISTICS (przy wspólnej pracy stacji serwisowych: Katowice, Wrocław i Rzeszów). Montaż został poprzedzony szkoleniem techników w Essen.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne doświadczenie w dziedzinie transportu chłodniczego przełoży się na zadowolenie klientów z naszych produktów i usług jakie oferujemy.

frigoblock


8.02.2016

THERMO KING kładzie duży nacisk na ochronę środowiska naturalnego poprzez przestrzeganie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 517/2014 z dnia 16 kwietnia 2014r. a dotyczącego ograniczenia stosowania w urządzeniach chłodniczych służących do transportu artykułów w kontrolowanej temperaturze czynników chłodniczych o wysokim współczynniku ocieplenia globalnego.

W związku z powyższym THERMO KING oferuje wszystkie typy agregatów z nowym, ekologicznym czynnikiem chłodniczym R-452A, który charakteryzuje się o 45 % mniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne w stosunku do obecnie powszechnie stosowanego w tego typu urządzeniach czynnika R 404 A.

Wybierz nowy czynnik i razem z nami dbaj o środowisko!*

R453A

*Więcej informacji u naszych reprezentantów handlowych.20.07.2015

PROMOCJA!!!

FRAIKIN


03.07.2015

Szanowni klienci!

Mamy zaszczyt poinformować, że w Stacji Serwisowej w Nowej Wsi Wrocławskiej odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej części z  20 naczep dla firmy Fraikin. Bardzo jest nam miło, że nasza wieloletnia współpraca z tak dużym kontrahentem nadal cieszy się ogromnym zaufaniem.


FRAIKIN
FRAIKIN


23.10.2014

Drodzy Klienci!

W dniach 12-13.11.2014r. odbędą się:
XVII MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA
w Rzeszowie w hali PODPROMIE – Rzeszów; ul. Podpromie 10, na których swoje stoisko będzie miała Nasza firma.

Nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji i z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie w zakresie chłodnictwa transportowego.

Informujemy również, że organizator przygotował dla Państwa wiele atrakcji: super niespodzianki, bezpłatne badania medyczne, smakowite degustacje i wiele innych.

Wybierz się na XVII MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA AUTO FLOTA
w Rzeszowie
i szukaj stoiska:
THERMO KING!
Liczymy na Państwa obecność.


targi 2014


14.04.14


Firma THERMO KING ogłosiła wyróżnienia DELERA ROKU 2013


Szanowni Klienci,
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż firma THERMO SYSTEMS została uhonorowana tytułem DEALERA ROKU 2013 w kategorii TRAILER !
TKawards

Ogłoszenie Laureatów odbyło się w Barcelonie, podczas konferencji dealerów THERMO KING - Dealer Principals Conference 2014.
Wyróżnienie z rąk Dwighta Gibsona - Vice Presidenta & General Manageara Truck & Trailer EMEA odebrali Panowie: Tadeusz Sikora – dyrektor generalny oraz Wojciech Kamecki – dyrektor techniczny.

dealer roku 2013

Wyróżnienia Dealera Roku ogłaszane są każdego roku w kilku kategoriach. Dealerzy Roku wybierani są spośród wszystkich autoryzowanych dealerów producenta agregatów chłodniczych THERMO KING z tzw. regionu EMEA, czyli Europy, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Rosji.

Dlatego, biorąc pod uwagę tak ogromny region, przyznanie tytułu DEALER OF THE YEAR 2013 naszej firmie jest dla nas szczególnie cennym wyróżnieniem. Firma THERMO KING wysoko doceniła nasz cały zespół pod względem organizacji sprzedaży, marketingu i świadczenia usług serwisowych, systematycznie podnoszonej jakości obsługi klienta, a także zrozumieniu ich potrzeb (m.in. w zakresie kompleksowej obsługi klientów, rozwijania infrastruktury firmy, programów opieki i kształcenia klientów, wysokiego poziomu organizacji całego zespołu pracowników firmy oraz stabilności finansowej).

Mamy nadzieję, że to prestiżowe wyróżnienie, pomoże umocnić przekonanie u naszych Klientów, że naszemu zespołowi można zaufać i zawsze liczyć na naszą pomoc oraz profesjonalną obsługę.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z uroczystości wręczenia wyróżnienia :
TRAILER DEALER OF THE YEAR 2013:2.12.2013

ZIMA CIĘ NIE ZASKOCZY !!!

THERMO SYSTEMS zaprasza do skorzystania z :
zimowa
14999 – i śpisz spokojnie...

Dodatkowo otrzymasz do 30% rabatu na wybane części

czytaj więcej...

zimow aultoka

06.11.13
Targi rzeszów


Drodzy Klienci!


W dniach 12-13.11.2013r. odbędą się:
XVI MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA
w Rzeszowie w hali PODPROMIE – Rzeszów; ul. Podpromie 10,
na których swoje stoisko o numerze 96 będzie miała Nasza firma.

Nasi przedstawiciele będą do Państwa dyspozycji i z pewnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi na każde nurtujące Was pytanie w zakresie chłodnictwa transportowego.

Zaproszenie, na podstawie którego wejście na targi jest bezpłatne, prosimy odebrać w siedzibie naszej Stacji Serwisowej w Rzeszowie lub też na recepcji Hali PODPROMIE.

Dodatkową atrakcją imprezy będzie losowanie nagród specjalnych ! Wypełnij kupon dołączony do zaproszenia i wykorzystaj szansę na spełnienie marzeń !

Nie przegap takiej okazji !
Wybierz się na XVI MIĘDZYNARODOWE TARGI BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA w Rzeszowie
i szukaj stoiska:
THERMO KING !

Liczymy na Państwa obecność.

22.10.2013

THERMO KING i Tesco – razem można więcej!

tesco6
Robisz zakupy spożywcze w Tesco e-zakupy?
Dobry wybór!

Z pewnością zauważyłeś, że wszystkie produkty są zawsze świeże i pachnące, takie jak lubisz najbardziej. A wszystko to dzięki współpracy Tesco i THERMO KING! Połączyliśmy siły i wspólnie dbamy o jak najwyższą jakość dostarczanych towarów.

Pracownicy Tesco starannie wybierają najlepsze, najświeższe i mające najdłuższą datę przydatności produkty, natomiast zamontowane agregaty chłodnicze THERMO KING stwarzają takie warunki w pojeździe dostawczym, aby przewożone dobra mogły zachować wszystkie walory odżywcze od momentu skompletowania i załadunku, aż do dostarczenia ich w Twoje ręce, w każdej sekundzie pokonywanej drogi.

Agregaty THERMO KING V Spectrum – pozornie zwykłe urządzenia w samochodach dostawczych, połączone z profesjonalnym montażem pozwalają na optymalną organizację wnętrza zabudowy i wyznaczenie odpowiednich komór na żywność świeżą, a osobną na żywność mrożoną. Przyjęcie takiego rozwiązania pozwala na zastosowanie nowoczesnych agregatów wielotemperaturowych V Spectrum.

Montaże wspomnianych urządzeń odbywały się w serwisie THERMO KING Katowice przy czynnym udziale certyfikowanych techników serwisu THERMO KING Rzeszów oraz serwisu THERMO KING Wrocław. Po ukończeniu montażu pierwszych jednostek, nasi technicy przeszli szkolenie umożliwiające obsługę floty pojazdów Tesco, które będą używane na terenie południowej Polski a serwisowane przez dealer THERMO KING THERMO SYSTEMS. Samochody używane przez Tesco można zobaczyć na terenie całego kraju i zaufać Naszemu doświadczeniu. Już nigdy więcej nie martwić się o świeżość dostarczanych produktów.

Połączenie dwóch gigantów – THERMO KING i Tesco to wzmocniona siła i ochrona Twoich zakupów. Już dziś uważnie wypatruj na drogach nowych, niebieskich samochodów Tesco z agregatami THERMO KING V Spectrum!

Profesjonalnie wyposażone Stacje Serwisowe, certyfikowani technicy, oraz odpowiednio zaopatrzone magazyny części THERMO KING zapewni ciągłą sprawność urządzeń użytkownika.

Firma THERMO SYSTEMS prowadzi serwis agergatów THERMO KING i zapewnia obsługę klientom tranzytowym na terenie większości województw. Jako jedyny serwis w Polsce obsługujemy w całości odcinek autostrady A4. Nasze serwisy umieszczone są w dogodnych lokalizacjach przy węzłach komunikacyjnych:

- THERMO KING Katowice węzeł przy trasie Warszawa S1, Katowice A4, Kraków A4,
- THERMO KING Rzeszów węzeł przy trasie Warszawa E9, Kraków A4, Tarnów E4,
- THERMO KING Wrocław węzeł przy trasie Warszawa S8, Poznań S8, Zgorzelec A4, Wrocław A4


Wychodząc również wobec oczekiwań Naszych kontrahentów został uruchomiony sklep internetowy sklep.thermosystems.pl w którym, prowadzimy sprzedaż oryginalnych części THERMO KING oraz części Carrier dostępnych w sieci THERMO KING.


tesco1

tesco2

tesco3

tesco6

tesco2

tesco3

tesco6

tesco6

11.10.2013

THERMO SYSTEMS Wrocław przyciąga medialną uwagę!

Drodzy Klienci! Nasza nowa stacja serwisowa THERMO SYSTEMS Wrocław przyciąga medialną uwagę! Bądź na bieżąco z informacjami i już teraz przeczytaj o nas artykuł w Trailer.pl!29.07.2013

Serwis THERMO KING Rzeszów – Nowa Stacja Serwisowa

Drodzy Klienci, mamy przyjemność zaprezentować Wam zdjęcia z okazji otwarcia nowej Stacji Serwisowej w Rzeszowie.

W Uroczystości wzięli udział :

Dyrektor Regionalny THERMO KING - Jacek Kacprzak,

Dyrektor Generalny THERMO SYSTEMS Sp. z  o.o. - Tadeusz Sikora,

Kierownik Stacji Serwisowej Rzeszów THERMO SYSTEMS Sp. z  o.o. – Krzysztof Sikora,

rzeszów3

Wszelkie prace zostały pomyślnie zakończone i wraz z początkiem lipca. Rzeszowska ekipa stoi otwarcie przed Państwem świadcząc najwyższej jakości usługi i zawsze służąc fachową pomocą.

Już dziś dołącz do grona zadowolonych Klientów Stacji Serwisowej w Rzeszowie!

Zadzwoń i umów się na wizytę!

Biuro Handlowe - Serwis
ul. Miłocińska 1A
535-232 Rzeszów
tel/fax: +48 17 863 53 58


rzeszów1

20.07.2013

NAGRODA PRZYZANA

Drodzy Klienci, w ramach podziękowania za wzięcie udziału w ankiecie Thermo King dotyczącej zadowolenia z oferowanych przez nas produktów i usług firma THERMO SYSTEMS ufundowała nagrodę w postaci tableta:
SAMSUNG GALAXY Tab. 2

samsung
W dniu 25.03.2013r. w siedzibie głównej THERMO SYSTEMS w Katowicach odbyło się losowanie nagrody a szczęśliwym zwycięzcą okazała się firma DECOPOL Sp. z o. o. z Strzelina.

W ostatnim czasie Dyrektor ds. Stacji Serwisowych - Jarosław Przybylski osobiście odwiedził firmę DECOPOL, by móc podziękować za udział w ankiecie i wręczyć nagrodę. Poniżej zdjęcia zwycięzcy konkursu.


nagroda


Wszystkim Uczestnikom za uwagi i opinie umieszczone w ankiecie jeszcze raz serdecznie dziękujemy. To właśnie dzięki nim mamy jasność, w których dziedzinach powinniśmy jeszcze popracować, aby w pełni dorównać Państwa oczekiwaniom świadcząc produkty i usługi najwyższej jakości.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w następnej ankiecie Thermo King, a tegorocznemu zwycięzcy gorąco gratulujemy!
01.07.2013

UWAGA TA INFORMACJA JEST NAPRAWDĘ WAŻNA !!!

Zapamiętaj i zapisz ten adres :

STACJA SERWISOWA WROCŁAW

Węzeł Pietrzykowice

Biuro Handlowe - Serwis
ul. Relaksowa 21
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

tel/fax: +48 71 361 21 11

Serwis agregatów
tel: +48 607 335 548

NOWA STACJA SERWISOWA JUŻ OTWARTA !!!

W połowie czerwca uruchomiliśmy dla Państwa długo oczekiwany serwis we Wrocławiu w NOWEJ WSI WROCŁAWSKIEJ w odległości ok 1 km od autostrady A4 w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Pietrzykowice.

Dogodna lokalizacja, duża hala warsztatowa oraz przede wszystkim duży parking pozwolą nam obsługiwać Państwa w nowych lepszych niż dotychczas warunkach.

Nowy serwis będzie otwarty w godzinach od 7 do 21 w dni robocze a w soboty od 8 do 14.

Mając nadzieję że zmiany, których dokonaliśmy są odpowiedzią na Państwa oczekiwania już dzisiaj zapraszamy do naszego Nowego Serwisu

STACJA SERWISOWA WROCŁAW

Wrocław Węzeł Pietrzykowice

Biuro Handlowe - Serwis
ul. Relaksowa 21
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

tel/fax: +48 71 361 21 11
e-mail:

Godziny otwarcia:
pon. - pt. 7:00 - 21:00
sobota - 8:00 - 14:00

Recepcja Serwisu
tel/fax: +48 71 361 21 11
e-mail:

Serwis agregatów
tel: +48 607 335 548

Części zamienne
tel/fax: +48 71 361 21 11

nowawies
nowawies
nowawies1
06.06.2013

75 dni wyjątkowej promocji SLXe 300

Z okazji 75 lecia firmy Thermo King tylko przez 75 dni będzie dostępny w super niskiej cenie najnowszy agregat naczepowy Thermo King SLXe 300 z  limitowanej serii z bardzo bogatym wyposażeniem.

75lat
13.05.2013

75lat THERMO KING

Prosty wynalazek, który zmienił oblicze świata.
Silnik, sprężarka i skraplacz. A gdyby tak spróbować użyć ich nie do chłodzenia wnętrza lodówki - a do schłodzenia wnętrza naczepy?


Podczas upalnego lata w 1938 roku w Minneapolis, Frederick M. Jones stworzył coś, co przeszło do historii jako pierwszy agregat Thermo King - i wykorzystał go do tranportu na rynek świeżo ubitego drobiu - bez ryzyka popsucia się mięsa.
Jego wynalazek sprawdził się tak dobrze, że dał początek nowej gałęzi przemysłu: mrożonki, fast food, transport kontenerowy. Miliony ludzi, którzy dotychczas mogli jeść tylko produkty wyhodowane w promieniu 80 km od swego miejsca zamieszkania, teraz spożywały produkty z całego świata. Miliony innych zaczęły się odżywiać zdrowiej i poznały smak świeżej żywności Spółka Thermo King (część firmy Ingersoll Rand Company Limited) powstała w 1938 roku i zajmuje się produkcją systemów kontroli temperatury w transporcie, które znajdują zastosowanie w szerokiej gamie pojazdów chłodniczych - takich jak naczepy, ciężarówki, autobusy, kontenery do transportu morskiego i wagony kolejowe.
Urządzenia te powstają w 13 fabrykach działających w 10 krajach świata. Oparte na innowacyjnych technologiach i patentach bezpiecznych dla środowiska, cechują się niezawodnością, prostotą obsługi, zaawansowaniem technologicznym oraz niskimi kosztami eksploatacji, długimi okresami gwarancji i międzynaprawczymi. Do dziś na całym świecie zainstalowano ich ponad milion. Firma dostarcza swoje produkty przez doskonale zorganizowaną i rozbudowaną sieć dealerską działającą w ponad 80 krajach. Jej wsparciem jest najlepiej zorganizowana w branży sieć serwisowa ponad 700 autoryzowanych stacji na całym świecie.

wiosna1
08.04.2013

Wiosenna Promocja

On jest już gotowy i czeka na wiosnę, a Ty ?

wiosna1


08.04.2013

Pakiety Serwisowe

Jest to Nasza propozycja kompleksowej obsługi Twojego agregatu.

pakiety
03.10.2012

Relacja z uroczystego wmurowania kamienia węgielnego

To już nie przelewki …

Na dobre ruszyła budowa nowej stacji serwisowej Thermo Systems we Wrocławiu.
Wybrana lokalizacja ma przede wszystkim ułatwić dojazd dla pojazdów powyżej 3,5t.
W dniu 3.10.2012r miało miejsce uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego, w mury powstającej stacji serwisowej w Nowej Wsi Wrocławskiej.

W Uroczystości wzięli udział :

dyrektor regionalny Thermo King - Jacek Kacprzak,

dyrektor generalny Thermo Systems Sp. z o.o.- Tadeusz Sikora ,

zca. dyrektora technicznego Thermo Systems Sp. z o.o. - Jarosław Przybylski,

Wrocław budowa

Wrocław budowa01.10.2012

Nowy agergat SLX 2 GENERACJI - SLXe.

SLXe to młodszy brat dobrze już znanago na naszym rynku SLX.

Konstruktorzy wprowadzili zmiany aż szesnastu elementów agregatu. Konstrukcja agregatu oparta jest na nowej wzmocnionej ramie, zastosowano nowy rodzaj tworzywa sztucznego do wykonania osłon agregatu. Poza zmianą wyglądu urządzenia, oraz elementów konstrukcyjnych, urządzenie będzie umożliwiało szybką komunikację i wymianę danych agregatu z komputerem klasy PC.
SLX 2 GENERACJI01.03.2011

Każda wydana w serwisie stówka to 10 punktów na Twoją kartę*

Wykonuj naprawy, zbieraj punkty, zgarniaj nagrody !!!

Z myślą o Naszych stałych Klientach uruchomiliśmy Program Lojalnościowy który pozwala gromadzić punkty na karcie konkursowej, a następnie wymienić je na atrakcyjne nagrody. Każdy Klient który w firmie THERMO SYSTEMS dokona naprawy swojego urządzenia lub zakupi części zamienne otrzyma Kartę Konkursową i może rozpocząć Swój udział w Programie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce PROMOCJE / LOYALTY TS program.„LOYALTY TS PROGRAM”


szkolenie12.01.2012

Uruchomienie agregatu CRYO

w Centrum Dystrybucyjnym Wojnicz wspólnie z inżynierami THERMO KING uruchomiliśmy pierwszy samochód w Polsce z agregatem Cryo zasilany dwutlenkiem węgla. Agregat chłodniczy jest w pełni ekologiczny cechuje się wysoką sprawnością chłodniczą. Urządzenie w trybie chłodzenia w przeciwieństwie do tradycyjnych agregatów nie potrzebuje oleju napędowego. Agregat chłodzi za pomocą dwutlenku węgla zgromadzonego w zbiorniku. Funkcja grzania agregatu wykorzystuje układ chłodzenia silnika pojazdu. Wysoka wydajność chłodnicza urządzenia oraz cicha praca została osiągnięta dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, która jest nowością na Europejskim rynku agregatów chłodniczych.szkolenie